Alternatywa dla lokaty

PEWNY KAPITAŁ

Pewny kapitał  to połączenie ochrony ubezpieczeniowej oraz oszczędzania w jednej umowie. Zakłada od 2 do 5ciu wpłat rocznych po minimum 40 000 zł.Maksymalna pula wpłat to 5 mln zł.

W przypadku Twojej śmierci, Twoi bliscy otrzymają świadczenie z ubezpieczenia, które przewyższa dokonane wpłaty.

Gwarancja zwrotu składek – Masz pewność, że Twoje oszczędności zostaną zwrócone w wysokości co najmniej takiej samej jaką wpłaciłeś podczas trwania umowy, niezależnie od warunków rynkowych.

Zapewniona wartość wykupu w razie rezygnacji z umowy – Jeśli podejmiesz decyzję o zrezygnowaniu z ubezpieczenia przed końcem umowy, zapewniamy, że wypłacone środki będą co najmniej takie jakie są w polisie.

Przemyślana strategia – Powiększamy kwotę, którą otrzymasz na koniec umowy poprzez coroczne premie. Dzięki lokowaniu conajmniej 70% środków w obligacje Skarbu Państwa  Polskiego lub inne obligacje o wysokiej wiarygodności. Dzięki takiemu podejściu jesteś w stanie uzyskać nie tylko premie roczne ale również premię końcową, która powiększy Twoje zyski.

Brak opodatkowania – Środki uzbierane oraz wypracowany zysk nie są obciążone podatkiem od dochodów kapitałowych.

INFORMACJE PRAWNE, KTÓRE POWINIENEŚ POZNAĆ:

W przypadku Twojej śmierci świadczenie z tytułu umowy nie będzie podlegało podatkowi od spadków i darowizn.

Możesz przekazać prawo do swoich pieniędzy wedle uznania, bo nie ogranicza Cię kolejność wskazana w przepisach dotyczących dziedziczenia.

https://www.prudential.pl/pewny-kapital

Dołącz do grona moich klientów

poznaj wszystkie zalety prywatnych ubezpieczeń

Praca z ludźmi to moja pasja, będzie mi niezmiernie miło jeśli mi zaufasz. Do każdego klienta dobieram indywidualny plan ubezpieczeniowy, który zapewni optymalne zabezpieczenie. Przekonaj się i Ty jak dużo możemy wspólnie zdziałać!

Kontakt

Zapraszam do kontaktu

+48 602 856 444

agentzmisja@gmail.com

www.agentzmisja.pl

ul. Grunwaldzka 163, Gdańsk