Ubezpieczenie na życie ze zwrotem składek

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE ZE ZWROTEM SKŁADEK

To przede wszystkim długoterminowy plan oszczędzania na wybrany cel w przyszłości. Zwrot składek to możliwość zbierania kapitału oraz korzystania z niego w razie potrzeby. Systematyczne wpłaty pozwolą ci na uzbieranie kwoty, która pozwoli Ci zrealizować założone plany oraz pomoże w spełnianiu marzeń.

Gwarancja wypłaty – Zawieramy umowę, w której wspólnie ustalamy minimalną kwotę, jaką chcesz uzyskać pod koniec ubezpieczenia.

Niezliczone ilości premii – Uzyskaj więcej niż myślisz! Dodatkowe kwoty, powiększą wysokość Twoich oszczędności. 

Zabezpieczenie bliskich – Postaw na zabezpieczenie swojej rodziny. W razie Twojej śmierci, rodzina otrzyma pieniądze, które pozwolą im na dogodne życie. 

Indywidualne podejście – To od ciebie zależy długość oszczędzanej kwoty. Minimalny okres oszczędzania to 10 lat, maksymalnie do dnia poprzedzającego najbliższą rocznicę umowy ubezpieczenia, następującą po ukończeniu przez Ubezpieczonego 75 roku życia. Rozpocząć oszczędzanie można już od 16 roku życia. 

Mała wysokość wpłat – możesz wpłacać już od 165zł miesięcznie, aby zgromadzić znaczną sumę pieniędzy. Małe raty pozwolą Ci na nie obciążanie swojego budżetu. 

Brak podatku od dochodów kapitałowych – pieniądze, które uzyskasz wraz z końcem okresy ubezpieczenia zgodnie z prawem, nie podlegają 19-procentowemu podatku od dochodów kapitałowych.

Dołącz do grona moich klientów

poznaj wszystkie zalety prywatnych ubezpieczeń

Praca z ludźmi to moja pasja, będzie mi niezmiernie miło jeśli mi zaufasz. Do każdego klienta dobieram indywidualny plan ubezpieczeniowy, który zapewni optymalne zabezpieczenie. Przekonaj się i Ty jak dużo możemy wspólnie zdziałać!

Kontakt

Zapraszam do kontaktu

+48 602 856 444

agentzmisja@gmail.com

www.agentzmisja.pl

ul. Grunwaldzka 163, Gdańsk