Ubezpieczenie na życie

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Ubezpieczenie na życie to idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają m.in kredyt hipoteczny lub inne zobowiązania finansowe. Dzięki niemu masz pewność, że w razie Twojej śmierci, Twoja rodzina otrzyma wypłatę świadczenia, które jest w stanie pomóc spłacić zaciągnięte kredyty lub pożyczki. Dzięki ubezpieczeniu na życie nie musisz martwić się o przyszłość swojej rodziny. 

Korzyści: 

Zapewnienie stabilności finansowej Twojej rodzinie w razie śmierci – ubezpieczenie daje gwarancje, że podczas trwania umowy Twoja rodzina w razie Twojej śmierci otrzyma wypłatę świadczenia. Pozwoli im to utrzymać obecny standard życia i spłacić zaciągnięte kredyty. 

Bezpieczeństwo na lata – zawierasz umowę na minimum 5 lat z ochroną ubezpieczeniową, która trwa maksymalnie do najbliższej rocznicy umowy ubezpieczenia, następującej po ukończeniu przez Ubezpieczonego 75 roku życia. 

Szeroki zakres ochrony – Możesz skorzystać z 11 różnych umów dodatkowych, które pozwalają rozszerzyć zakres ochrony dla Ciebie oraz Twoje dziecko, w razie nieszczęśliwych zdarzeń takich jak poważne zachorowanie. 

Indywidualne podejście – poziom ochrony oraz wysokość sum ubezpieczenia w umowach dodatkowych  dopasowujesz indywidualnie do swoich potrzeb. Mogą być wyższe niż suma ubezpieczenia określana w umowie głównej, co jest sporą zaletą produktu. 

Adekwatna wysokość wpłat – Już za niewielką kwotę zapewniasz sobie i swoim bliskim zabezpieczenie finansowe w razie losowych zdarzeń. Poziom ochrony dopasowujesz do swoich możliwości i potrzeb nawet w trakcje trwania umowy.

Szansa na podwyższenie ochrony – Urodzi Ci się dziecko, weźmiesz ślub, kupisz mieszkanie bądź dom, masz możliwość podwyższenia wysoki sumy ubezpieczenia bez konieczności podejmowania kolejnego ryzyka.

https://www.pru.pl/ubezpieczenie-komfort-zycia/ 

Dołącz do grona moich klientów

poznaj wszystkie zalety prywatnych ubezpieczeń

Praca z ludźmi to moja pasja, będzie mi niezmiernie miło jeśli mi zaufasz. Do każdego klienta dobieram indywidualny plan ubezpieczeniowy, który zapewni optymalne zabezpieczenie. Przekonaj się i Ty jak dużo możemy wspólnie zdziałać!

Kontakt

Zapraszam do kontaktu

+48 602 856 444

agentzmisja@gmail.com

www.agentzmisja.pl

ul. Grunwaldzka 163, Gdańsk