Ubezpieczenie oszczędnościowe dla dziecka

UBEZPIECZENIE OSZCZĘDNOŚCIOWE DLA DZIECKA

 

Polisa posagowa dla dziecka, polisa na start

Polisa posagowa dla dziecka to gwarancja dobrego startu w dorosłe życie. Pierwszy samochód, studia, a może wkład do własnego mieszkania? To duże wydatki, na które warto mieć odłożone pieniądze. Z planem ubezpieczeniowym masz pewność, że Twoje dziecko zrealizuje swoje plany. 

Gwarancja wypłaty – Przy podpisaniu umowy, uzgadniamy wspólnie minimalną kwotę, jaką Twoje dziecko otrzyma w określonym przez Ciebie momencie. Wypłata zgromadzonych oszczędności może być jednorazowa lub w 4 równych ratach wypłacanych co rok.

Niezliczone ilości premii – Uzyskaj więcej niż myślisz! Dodatkowe kwoty, powiększą wysokość oszczędności Twojego dziecka, które na pewno będą mu potrzebne.

Zaufanie i bezpieczeństwo – Wykupując na siebie dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne masz pewność, że w razie Twojej choroby bądź śmierci umowa na polisę Twojego dziecka nadal będzie trwała. Prudential przejmuje obowiązek regularnego opłacania składek za ubezpieczenie do końca jej trwania. 

Indywidualne podejście – Ty decydujesz kiedy pieniądze zostaną wypłacone. 

Brak dodatkowych podatków – Uzbierana kwota pieniędzy nie podlega 19-procentowemu podatkowi z od dochodów kapitałowych.

https://www.pru.pl/ubezpieczenie-start-w-zycie/ 

Dołącz do grona moich klientów

poznaj wszystkie zalety prywatnych ubezpieczeń

Praca z ludźmi to moja pasja, będzie mi niezmiernie miło jeśli mi zaufasz. Do każdego klienta dobieram indywidualny plan ubezpieczeniowy, który zapewni optymalne zabezpieczenie. Przekonaj się i Ty jak dużo możemy wspólnie zdziałać!

Kontakt

Zapraszam do kontaktu

+48 602 856 444

agentzmisja@gmail.com

www.agentzmisja.pl

ul. Grunwaldzka 163, Gdańsk