Ubezpieczenie spłaty kredytu

UBEZPIECZENIE SPŁATY KREDYTU

Ubezpieczenie spłaty kredytu lub dotacji to idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają zobowiązania finansowe.

Dzięki niemu masz pewność, że w razie Twojej śmierci, Twoja rodzina otrzyma wypłatę świadczenia, które jest w stanie pomóc spłacić zaciągnięte kredyty bądź dotacje. Dzięki ubezpieczeniu nie musisz martwić się o przyszłość swojej rodziny. 

Korzyści: 

Zapewnienie stabilności finansowej Twojej rodzinie w razie śmierci – ubezpieczenie daje gwarancje, że podczas trwania umowy Twoja rodzina w razie Twojej śmierci otrzyma wypłatę świadczenia. Pozwoli im to utrzymać obecny standard życia i spłacić zaciągnięte kredyty. 

Bezpieczeństwo na lata – zawierasz umowę na minimum 5 lat z ochroną ubezpieczeniową, która trwa maksymalnie do najbliższej rocznicy umowy ubezpieczenia, następującej po ukończeniu przez Ubezpieczonego 75 roku życia. 

Szeroki zakres ochrony – Możesz skorzystać z 11 różnych umów dodatkowych, które pozwalają rozszerzyć zakres ochrony dla Ciebie oraz Twoje dziecko, w razie nieszczęśliwych zdarzeń takich jak poważne zachorowanie. 

Indywidualne podejście – poziom ochrony oraz wysokość sum ubezpieczenia w umowach dodatkowych  dopasowujesz indywidualnie do swoich potrzeb. Suma może być stała lub elastyczna. Dobierana jest wraz ze spadającym kredytem maksymalnie do 10 mln złotych. 

Szansa na podwyższenie ochrony – Urodzi Ci się dziecko, weźmiesz ślub, kupisz mieszkanie bądź dom, masz możliwość podwyższenia wysoki sumy ubezpieczenia bez konieczności podejmowania kolejnego ryzyka.

Dołącz do grona moich klientów

poznaj wszystkie zalety prywatnych ubezpieczeń

Praca z ludźmi to moja pasja, będzie mi niezmiernie miło jeśli mi zaufasz. Do każdego klienta dobieram indywidualny plan ubezpieczeniowy, który zapewni optymalne zabezpieczenie. Przekonaj się i Ty jak dużo możemy wspólnie zdziałać!

Kontakt

Zapraszam do kontaktu

+48 602 856 444

agentzmisja@gmail.com

www.agentzmisja.pl

ul. Grunwaldzka 163, Gdańsk