Ubezpieczenie w razie  nowotworu

UBEZPIECZENIE W RAZIE CHOROBY ORAZ NOWOTWORU

Ubezpieczenie w razie choroby oraz nowotworu.

Zdaję sobie sprawę jak ważne jest wsparcie w takiej sytuacji, również finansowe. Leczenie onkologiczne jest trudną i drogą sprawą. Zapewnienie sobie i swojej rodzinie poczucia bezpieczeństwa finansowego to ważna kwestia. Coraz więcej Polaków zostaje zdiagnozowanych nowotworem, nie myśmy, że nas to nie dotyczy. 

Nowotwór najczęściej skutkuje długotrwałą przerwą zawodową. Środki z ubezpieczenia mogą pomóc Tobie oraz Twojej rodzinie w tej trudnej i nowej sytuacji. 

Ubezpieczenie Kompleksowej ochrony na wypadek choroby nowotworowej to umowa dodatkowa. Możesz zawrzeć ją dodatkowo do Emerytury bez Obaw, Oszczędności bez Obaw lub Komfortu, wzmacniając swoją ochronę. 

Co zyskujesz?

Jedne z wyższych świadczeń finansowych – W przypadku kilku zachorowań, Twoje ubezpieczenie może wynieść nawet 350% sumy ubezpieczenia. 

Zapewnienie bezpieczeństwa swojej rodziny – Nie ważne gdzie pracujesz, w przypadku poważnego zachorowania wraz z moim ubezpieczeniem możesz być spokojny o rodzinne finanse. 

Szeroki zakres ochrony – Podpisując umowę czujesz się pewnie, ponieważ nie ma w niej żadnych haczków. W umowie zawarte są nowotwory powszechne oraz te najrzadziej występujące. 

Możliwość wypłaty kilku świadczeń – Chcemy, aby ubezpieczenia były jak najlepszą opcją dla naszych klientów. Podzielenie zachorowań na grupy stworzone zostało z myślą o tym, aby w razie zachorowania po wypłacie świadczenia umowa nadal obowiązywała.

Opinia medyczna – Swoją dokumentację medyczną możesz przekazać specjalistom z najbardziej cenionych ośrodków medycznych na świecie. Konsultacja diagnozy jest najważniejsza.

Wsparcie finansowe – Ochrona na wypadek zachorowania to przede wszystkim zapewnienie odpowiedniej sytuacji finansowej. Pieniądze przekazać możesz na dowolny cel, w tym kosztowne leczenie, wizyty w ośrodkach medycznych bądź zapewnienie rodzinie odpowiedniego standardu życia.

Ubezpiecznie trwa do ukończenia przez Ciebie 65 roku życia.

https://www.pru.pl/ubezpieczenie-powazne-zachorowanie/ 

Dołącz do grona moich klientów

poznaj wszystkie zalety prywatnych ubezpieczeń

Praca z ludźmi to moja pasja, będzie mi niezmiernie miło jeśli mi zaufasz. Do każdego klienta dobieram indywidualny plan ubezpieczeniowy, który zapewni optymalne zabezpieczenie. Przekonaj się i Ty jak dużo możemy wspólnie zdziałać!

Kontakt

Zapraszam do kontaktu

+48 602 856 444

agentzmisja@gmail.com

www.agentzmisja.pl

ul. Grunwaldzka 163, Gdańsk