Najczęściej

zadawane pytania

 

 

Co się stanie jak nie zapłacę składki w terminie?

W zależności od rodzaju polisy, na którą się zdecydujesz, przysługuje Ci bezpłatne i automatyczne przedłużenie terminu płatności, nawet do 60 dni!

Co się stanie, gdy w trakcie umowy składka okaże się dla mnie za wysoka?

Moim zadaniem jest dobór składki dla każdego Klienta tak, by była optymalna dla domowego budżetu. Jednak w razie problemów z płatnością możesz między innymi skorzystać z opcji obniżenia składki i/lub przerwy w płatności.

Kto otrzymuje wypłatę z polisy?

Wypłata w ubezpieczeniu na życie przysługuje dowolnie wskazanej przez Ciebie osobie uposażonej. Osób uposażonych może być kilka. Wypłatę z umów zdrowotno-wypadkowych otrzymujesz Ty jako posiadacz polisy.

Co się stanie gdy zachoruję i nie będę w stanie płacić składki na polisę emerytalną, dla dziecka?

Poza bezpłatną przerwą w płatnościach i obniżeniem składki możesz wykupić dodatkową opcję ubezpieczenia przejęcia opłacania składek w razie poważnego zachorowania i/lub inwalidztwa i/lub niezdolności do pracy. W takich sytuacjach nie musisz dalej opłacać składki, a firma ubezpieczeniowa opłaca ją za Ciebie, do końca trwania umowy.

Od kiedy mogę kupić polisę oszczędnościową dla dziecka?

Od kiedy dziecko ukończy 3 miesiące.

Czy umowa ubezpieczenia wygasa z pierwszą chorobą?

W zdecydowanej większości przypadków najczęściej występujących chorób masz zagwarantowaną kontynuację umowy po wypłacie pieniędzy z polisy. Kontynuacja dotyczy m.in udaru, zawału czy nowotworu. W niektórych przypadkach może przysługiwać jednorazowa wypłata w wysokości 150% sumy ubezpieczenia bez kontynuacji umowy.

Kto może wykupić polisę oszczędnościową dla dziecka?

Rodzice dziecka, dziadkowie, rodzice chrzestni, ciocia, wujek i inne przyjaźnie nastawione do dziecka osoby:)

W jaki sposób wypłacane są pieniądze na koniec polisy emerytalnej lub oszczędnościowej dla dziecka?

Pieniądze na zakończenie umowy wypłacane są jednorazowo na wskazany rachunek bankowy. Możliwe są również wypłaty w ratach, na przykład przy oszczędzaniu na studia dziecka, możliwa jest wypłata w czterech rocznych ratach.

Oszczędzam na emeryturę lub dla dziecka, co się stanie gdy nie dożyję do końca umowy?

W umowie emerytalnej, w razie Twojej śmierci przed terminem wypłaty, umowa rozwiązuje się automatycznie, a osoba/y uposażone otrzymują równowartość zadeklarowanych przez Ciebie składek wpłaconych do końca umowy. Wypłata obowiązuje od pierwszej wpłaconej przez Ciebie składki.
W umowie oszczędnościowej dla dziecka, w razie Twojej śmierci firma przejmuje dalsze opłacanie składek do końca trwania umowy, a dziecko otrzymuje pieniądze we wskazanym w umowie czasie.

Ile kosztuje i ile trwa spotkanie?

Spotkanie jest bezpłatne. Czas spotkania jest zależny od ilości pytań i tematów, które mamy poruszyć i trwa średnio od 20-tu do 60 minut.

W jaki sposób możemy porozmawiać?

Możemy porozmawiać na trzy sposoby:
1. Spotkanie osobiste z zachowaniem dystansu i norm bezpieczeństwa w związku z pandemią Covid-19
2. Video spotkanie przez Skype, Messenger, ZOOM, Teams, WhatsAPP
3. Konsultacja telefoniczna

Czy do zawarcia umowy niezbędne jest osobiste spotkanie?

Zarówno spotkanie jak i podpisanie umowy możliwe jest w 100% zdalnie.

Jak wygląda obsługa po zawarciu umowy?

z każdym Klientem widzę się osobiście lub zdalnie przynajmniej raz w roku. Moja rola nie kończy się na podpisaniu umowy. Służę Ci radą, pomocą i jestem do Twojej dyspozycji w trakcie trwania umowy a także po jej zakończeniu.

Dołącz do grona moich klientów

poznaj wszystkie zalety prywatnych ubezpieczeń

Praca z ludźmi to moja pasja, będzie mi niezmiernie miło jeśli mi zaufasz. Do każdego klienta dobieram indywidualny plan ubezpieczeniowy, który zapewni optymalne zabezpieczenie. Przekonaj się i Ty jak dużo możemy wspólnie zdziałać!

Kontakt

Zapraszam do kontaktu

+48 602 856 444

agentzmisja@gmail.com

www.agentzmisja.pl

ul. Grunwaldzka 163, Gdańsk