O mnie

AGENT Z MISJĄ

TOMASZ SKRLA

Od 2011 roku jestem zawodowo związany z branżą finansowo-ubezpieczeniową. Na początku swojej finansowej drogi pracowałem jako doradca w ING Banku Śląskim. Czas spędzony w bankowości pozwolił mi na zdobycie cennego doświadczenia, a także umożliwił mi szersze, całościowe spojrzenie na sprawy finansowe moich klientów.

Od 2015 roku jako Agent z Misją, prowadzę własną firmę jako konsultant ds. planowania finansowego. Z dumą i pełnym przekonaniem współpracuję z firmą Prudential.

Należę do MDRT

Należę do MDRT, organizacji zrzeszającej 1% najlepszych specjalistów w dziedzinie ubezpieczeń na życie. Organizacja ta zrzesza agentów z ponad 700 firm z całego świata.

 

MDRT

Doradzę i pomogę Ci znaleźć właściwe rozwiązanie, jeżeli szukasz odpowiedzi na to jak:

  • zagwarantować sobie dodatkowe pieniądze na prywatną emeryturę,
  • zabezpieczyć finansowo swoją rodzinę w razie Twojej śmierci,
  • zapewnić lepszą przyszłość finansową swoim dzieciom i bliskim,
  • zbudować zewnętrzne zabezpieczenie finansowe i zachować dotychczasowe oszczędności w razie choroby, wypadku, niezdolności do pracy, pobytu w szpitalu lub operacji,
  • znaleźć bezpieczną i bardzo konkurencyjną alternatywę dla lokaty bankowej.

Pomogę Ci w zbudowaniu własnego biznesu w ubezpieczeniach

  • Pomagam uzyskać dodatkowe przychody. Prowadzę zespół sprzedaży w Prudential na terenie województwa pomorskiego. Zespół jest bardzo różnorodny. Zapraszam do współpracy osoby, które prowadzą własną działalność gospodarczą i/lub osoby z doświadczeniem w aktywnej sprzedaży produktów lub usług.
  • Rekrutuję, wdrażam, uczę, pomagam rozwinąć karierę w branży ubezpieczeń na życie.
  • Łącze ludzi biznesu i buduję wspólne działania w grupie ludzi przedsiębiorczych, dzięki czemu moi klienci i współpracownicy oszczędzają czas, pieniądze i nerwy.

Dołącz do grona moich klientów

poznaj wszystkie zalety prywatnych ubezpieczeń

Praca z ludźmi to moja pasja, będzie mi niezmiernie miło jeśli mi zaufasz. Do każdego klienta dobieram indywidualny plan ubezpieczeniowy, który zapewni optymalne zabezpieczenie. Przekonaj się i Ty jak dużo możemy wspólnie zdziałać!

Kontakt

Zapraszam do kontaktu

+48 602 856 444

agentzmisja@gmail.com

www.agentzmisja.pl

ul. Grunwaldzka 163, Gdańsk